Prawda o aborcji przed galerią handlową w Pile
W sobotę 18-10-2014 przed dworcem PKP w Pile odbyła się pierwsza pilska pikieta antyaborcyjna. Miejsce i czas wybraliśmy nieprzypadkowo.
Stanowcze „NIE" zabijaniu dzieci – pikieta pod szpitalem im. Ludwika Rydygiera w Krakowie
W sobotę, 18 października 2014 roku, w godzinach 14:00 – 16:00, odbyła się w Krakowie kolejna pikieta antyaborcyjna pod Szpitalem Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera.
Pikieta w obronie dzieci nienarodzonych w Poznaniu
Nasza pikieta odbyła się 11 października. O godzinie 12:00 zebraliśmy się na ulicy Półwiejskiej (poznańskim deptaku). Miejsce to wybraliśmy po raz pierwszy. Mijało nas wielu przechodniów. Na to właśnie liczyliśmy, ponieważ zależy nam na tym, by jak najwięcej poznaniaków zobaczyło na własne oczy, czym jest aborcja.
Kolejna pikieta w sprawie prof. Chazana
Przed warszawskim Ratuszem odbyła sie kolejna pikieta pacjentek i sympatyków prof. Bogdana Chazana. Złożono także petycję o przywrócenie profesora na stanowisko dyrektora Szpitala Św. Rodziny. Pacjentki wspominają doskonałą opiekę i fachowe poradnictwo, jakim służył im prof. Chazan i żądają od Hanny Gronkiewicz-Waltz zmiany decyzji o jego zwolnieniu.

Zorganizuj wystawę

Jak zorganizować wystawę?

Jedyne, co musisz zrobić, to:

1) Znaleźć miejsce - najlepiej często uczęszczane np. plac miejski, teren przyparafialny

2) Uzyskać zgodę na ustawienie wystawy

- jeśli to teren publiczny - wójta, burmistrza bądź prezydenta miasta,

- jeśli prywatny - właściciela,

- jeśli parafialny - proboszcza

3) Rozstawić plakaty

We wszelkich innych kwestiach, takich jak wysyłka plakatów, zamawianie rusztowań itd. możemy wesprzeć służąc pomocą i radą. Setkom ludzi w Polsce już się to udało. Dołącz do nich!

Napisz lub zadzwoń!

Wydarzenia

Zapisz się na nasz newsletter