Pikieta w Pile podczas spektaklu z Marią Czubaszek
21 stycznia 2015 o godzinie 18 pokazywaliśmy i mówiliśmy prawdę o aborcji przed RCK w Pile. Plakaty zobaczyło ponad 500 widzów spektaklu "Dużo kobiet, bo aż trzy", w którym brała udział Maria Czubaszek, znana z tego, że dwukrotnie dokonała aborcji. Niezależnie od dobrej widoczności plakatów w formacie 2,7*1,8 metra docieraliśmy do przechodniów również przekazem słownym z użyciem megafonu.
Dołącz do naszej komórki w Krakowie!
W weekend 24-25 stycznia wolontariusze krakowskiej komórki Fundacji Pro – prawo do życia zorganizowali cztery pikiety antyaborcyjne, po dwie w każdy dzień - po przeciwnych stronach Rynku Głównego. Dzięki świeżo zakupionemu drugiemu megafonowi, na wszystkich pikietach emitowane były nagrania na temat aborcji eugenicznej. Nowy megafon spisywał się znakomicie, dając bardzo dużą głośność i...
Druga styczniowa pikieta w Poznaniu
24 stycznia w naszym stałym miejscu o stałej porze, dokładnie dwa tygodnie po ostatniej pikiecie, stanęliśmy z dwoma plakatami, by informować poznaniaków czym jest aborcja. Było nas kilkanaście osób. Zastanawialiśmy się, czy i tym razem na pikiecie pojawi się ten sam co ostatnio przeciwnik pokazywania prawdy o aborcji.
Holokaust trwa
Wczoraj odbywały się obchody 70-lecia wyzwolenia obozu Auschwitz. Przyjechali na nie politycy z całego świata, a wielu innych wydało w tej sprawie oświadczenia. Barack Obama zadeklarował: „Nigdy nie zapomnimy o ofiarach Holokaustu i obiecujemy, że nigdy więcej nic podobnego się nie powtórzy. Oddając cześć ofiarom oraz ocalałym z Holokaustu, należy przypomnieć, że każda osoba ma przyro...

Zorganizuj wystawę

Jak zorganizować wystawę?

Jedyne, co musisz zrobić, to:

1) Znaleźć miejsce - najlepiej często uczęszczane np. plac miejski, teren przyparafialny

2) Uzyskać zgodę na ustawienie wystawy

- jeśli to teren publiczny - wójta, burmistrza bądź prezydenta miasta,

- jeśli prywatny - właściciela,

- jeśli parafialny - proboszcza

3) Rozstawić plakaty

We wszelkich innych kwestiach, takich jak wysyłka plakatów, zamawianie rusztowań itd. możemy wesprzeć służąc pomocą i radą. Setkom ludzi w Polsce już się to udało. Dołącz do nich!

Napisz lub zadzwoń!

Wydarzenia

Zapisz się na nasz newsletter