Zabijanie dzieci jest tutaj legalne.
25 października 2014 roku to słoneczna, ale mroźna sobota. Tak jak tydzien wcześniej tak i w ten dzień wybraliśmy się pod Szpital Wojewódzki im. Ludwika Rydygiera, aby zamanifestować swój sprzeciw wobec zabijania dzieci w tej placówce. W cieniu wysokiego budynku szpitala od 14:00 przez prawie dwie godziny grupa wolontariuszy modliła się i pokazywała prawdę o aborcji. Plakat z ofiarą tej zb...
"NIE" dla konwencji przemocowej - relacja z pikiety w Katowicach
Komórka chorzowska fundacji po raz kolejny zorganizowała pikietę. 21.10 w godzinach popołudniowych stanęliśmy pod teatrem Wyspiańskiego w Katowicach z naszą pikietą przeciwko ratyfikacji tzw. „konwencji przemocowej/antyprzemocowej". W tych samych godzinach w Sejmie odbywało się zebranie komisji sejmowej pracującej nad tą konwencją, na której próbowano kneblować wypowiedzi posłów i przedstawic...
Zenon Reszka boi się pytań o wystawę antyaborcyjną - relacja z pikiety w Błoniu
Pikieta zaczęła się o 17.30 i trwała prawie godzinę. Odbyła się przed wejściem do Centrum Kultury w Błoniu, w którym to burmistrz Błonia Zenon Reszka miał ostatnie spotkanie przedwyborcze.
5 pikieta pacjentek w obronie prof. Bogdana Chazana
Serdecznie zapraszamy w najbliższy czwartek 30 października o godz. 13.oo na pikietę pacjentek i wszystkich ludzi dobrej sprzeciwiających się zwolnieniu Profesora Bogdana Chazana z pracy i funkcji Dyrektora Szpitala Św. Rodziny w Warszawie. Pikieta odbędzie się przed bramą Ratusza w Warszawie.

Zorganizuj wystawę

Jak zorganizować wystawę?

Jedyne, co musisz zrobić, to:

1) Znaleźć miejsce - najlepiej często uczęszczane np. plac miejski, teren przyparafialny

2) Uzyskać zgodę na ustawienie wystawy

- jeśli to teren publiczny - wójta, burmistrza bądź prezydenta miasta,

- jeśli prywatny - właściciela,

- jeśli parafialny - proboszcza

3) Rozstawić plakaty

We wszelkich innych kwestiach, takich jak wysyłka plakatów, zamawianie rusztowań itd. możemy wesprzeć służąc pomocą i radą. Setkom ludzi w Polsce już się to udało. Dołącz do nich!

Napisz lub zadzwoń!

Wydarzenia

Zapisz się na nasz newsletter