Prosimy o 1% podatku - KRS 0000233080
Szanowni Państwo! Nastał czas rozliczeń podatkowych. Zachęcamy do przekazania 1% podatku na Fundację Pro-prawo do życia.
O aborcji pod Ratuszem - relacja z pikiety w Lublinie
W ostatnią środę odbyła się druga w tym roku lubelska pikieta w obronie życia dzieci nienarodzonych. Kilkanaścioro młodych ludzi pokazywało mieszkańcom Lublina (w tym również wychodzącym z pracy pracownikom Ratusza), czym naprawdę jest aborcja.
Rośniemy w siłę! Wrocław się szkoli!
21. lutego 2015 roku we Wrocławiu odbyło się kolejne szkolenie Fundacji Pro-Prawo do Życia. Jako uczestnicy poznaliśmy skuteczne metody potrzebne do powstrzymania procederu aborcji. Otrzymaliśmy również odpowiedzi na wiele nurtujących nas pytań w kwestii skutecznego działania na rzecz obrony życia. Pierwszy raz miałam okazję uczestniczyć w kursie dla prolajferów i muszę przyznać, że dzięki...
Warszawa za życiem - relacja z kursu dla obrońców życia
Od dłuższego czasu napływały do nas informacje od osób z Warszawy i okolic zainteresowanych poznaniem metod działania Fundacji Pro - prawo do życia i włączeniem się w nasze akcje. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu i w ostatnią sobotę przeprowadziliśmy na Ursynowie kurs dla prolajferów.

Zorganizuj wystawę

Jak zorganizować wystawę?

Jedyne, co musisz zrobić, to:

1) Znaleźć miejsce - najlepiej często uczęszczane np. plac miejski, teren przyparafialny

2) Uzyskać zgodę na ustawienie wystawy

- jeśli to teren publiczny - wójta, burmistrza bądź prezydenta miasta,

- jeśli prywatny - właściciela,

- jeśli parafialny - proboszcza

3) Rozstawić plakaty

We wszelkich innych kwestiach, takich jak wysyłka plakatów, zamawianie rusztowań itd. możemy wesprzeć służąc pomocą i radą. Setkom ludzi w Polsce już się to udało. Dołącz do nich!

Napisz lub zadzwoń!

Zapisz się na nasz newsletter